«Необхідний погляд любові, щоб побачити поруч з собою брата, який разом з втратою робочого місця, даху над головою, можливості гідного утримання сім'ї, навчання дітей - відчуває почуття знедоленої людини, втрати і безвиході. Необхідна "уява милосердя", щоб прийти на допомогу дитині занедбаній духовно і матеріально; щоб не відвертатися від хлопчика або дівчинки, які загубилися в світі різних залежностей або злочинності; щоб давати поради, розраду, духовну і моральну підтримку, тим хто веде внутрішню боротьбу зі злом.»

Святий Іоанн Павло II, Краків, 18 серпня, 2002 року

Релігійна Місія «КАРІТАС-СПЕС-ОДЕСА»
Одесько-Сімферопольської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви

Благодійна організація Римсько-Католицької Церкви


РМ «Карітас-Спес-Одеса» спираючись на принципи християнського віровчення несе любов (лат. сaritas) людині в потребі, даючи світло надії (лат. spes).

Релігійна місія «Карітас-Спес» - благодійна організація, від 1995 р здійснює соціальне служіння Римо-Католицької Церкви в Україні. Її назва в перекладі з латинської мови означає "Любов" і "Надія". З 1999 року «Карітас-Спес» в Україні є дійсним членом організації CaritasInternationalis і CaritasEuropa. Вона налічує понад 30 філій в 12 областях України. РМ «Карітас-Спес Одеса» була створена 25.09.1999 року і по сьогоднішній день охоплює всіх, хто потребує допомоги, не залежно від їх етнічної приналежності, національності, віросповідання, соціального статусу та інших особливостей.

Наші партнери

Зв'яжіться з нами